FAVORIT CC600WWF

Достапност:

На залиха


– димензии: В/Ш/Д 85cm/60cm/60cm – 3Д бел панел – волумен на рерна: 58 L – управувачка табла со 6 склопки – 6 позиции на контролни склопки – турбо вентилатор – 2 длабоки тепсии за рерна – решетка во рерна – светилка во рерна

20.490 ден

На залиха