FAVORIT EC640SF

Достапност:

На залиха


– димензии: В/Ш/Д 85cm/60cm/60cm – 3Д сребрен панел – волумен на рерна: 58 L – управувачка табла со 6 склопки – турбо вентилатор – решетка во рерна – светилка во рерна – енергетска класа: А – боја на шпорет: сребрена

14.990 ден

На залиха