,

FAVORIT HCF200 ZAMRZNUVAC

Достапност:

На залиха


15.200 ден

На залиха

Спореди
 • ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ
 • КАПАЦИТЕТ 200л
 • ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ
 • ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 91/85/55

Карактеристики

 • Волумен: 200 L
 • Енергетска класа: A
 • Гас: R600a
 • Димензии(ШxДxВ): 910 x 550 x 850
 • Корпа: 1
 • Winter security: (-15 степени)
 • Интегрирана рачка: Да
Гаранција (во месеци)

60

Вие исто така би сакале…