-21%
,

FAVORIT L 6100

Достапност:

На залиха


• -ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 84,50 /59,70/52,00 CM -ВРТЕЖИ ВО МИНУТА (RPM) 1000 -КАПАЦИТЕТ 6 KG -ИНОКСЕН БАРАБАН 44 Л. -ПРОГРАМИ 15 -ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++

11.799 ден 15.000 ден

На залиха

Спореди