FAVORIT RF263

Достапност:

На залиха


-Енергетска класа:А -Замрзнувач 42 L -Одржувач 171 L -Бучава 41 db -Автоматско одмрзнување -Димензии (ШxВxД):54x144x56 ГАРАНЦИЈА 60 МЕСЕЦИ

12.990 ден

На залиха