-16%
,

FUEGO BY-508

Достапност:

На залиха


Фен за коса
• 220-240V ~ 50 / 60Hz, 1200W
• 2 Поставки за брзина и топлина
• Со преклопна рачка
• Глава за закачување
• Со инјектиран концентратор

590 ден 700 ден

На залиха

Спореди