,

FUEGO BY-536 FEN

Достапност:

На залиха


Фен за коса
220-240V ~ 50 / 60Hz, 1800-2200W
Поставки за 2 брзини и 3 топлина
Функција за ладно
Глава за закачување
Со инјектиран концентратор
Со отстранлив филтер
Дифузер

1.200 ден

На залиха

Спореди