-15%
,

FUEGO BY-812 FIGARO CETKA

Достапност:

На залиха


Моќност: 600W
Напон:220-240V ~ 50-60Hz
Прекинувач за напојување
Поставки:0-1-2Kабел од 360 степени
40мм додаток за виткање коса

1.690 ден 1.990 ден

На залиха

Спореди