-21%
,

FUEGO CM6821 KAFEMAT

Достапност:

На залиха


• Апарат за еспресо и капучино Моќност:850 W Притисок:15bar Капацитет на резервоар:1.5l Безбедносен систем за заштита од прегревање

4.990 ден 6.300 ден

На залиха

Спореди