-18%
,

FUEGO FGCF9200W ZAMRZNUVAC

Достапност:

Нема на залиха


Хоризонтален замрзнувач
Автоматско одмрзнување
Енергетска класа:A
Нето капацитет:200LЖичана корпа:1
Димензии:112x85x70cm

11.490 ден 13.999 ден

Нема на залиха

Спореди