FUEGO FH1088

Достапност:

3 на залиха


Машинка за шишање Должнини:1-3/6/9/12mm Сечила од нерѓосувачки челик

690 ден

3 на залиха

Машинка за шишање Должнини:1-3/6/9/12mm Сечила од нерѓосувачки челик

Шифра: СИМП074 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.