-6%
,

FUEGO GS603A BLENDER

Достапност:

Нема на залиха


Моќност:800W
Капацитет:1,5L
Брзини:2
PULSE функција
Заштита од прегревање
Нелизгачка подлога
Можност за дробење на мраз

3.300 ден 3.500 ден

Нема на залиха

Спореди
Тежина 2 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

12