,

FUEGO KY259

Достапност:

На залиха


Пегла на пареа
Моќност:2600W
Регулатор за температура и пареа
Керамичка грејна плоча
Резервоар за вода:450ml
Спреј функција
Anti-drip функција
Систем против бигор

1.600 ден

На залиха

Спореди