-15%
,

FUEGO KY268

Достапност:

На залиха


• Моќност:2400W Керамичка грејна плоча Резервоар за вода:380ml Спреј функција Вертикална пареа Anti-drip функција Заштита од прегревање

1.190 ден 1.400 ден

На залиха

Спореди