FUEGO MD400T

Достапност:

На залиха


Материјал: ладно валани челик Навалување: -15 степени Универзален монтиран модел Макс дупка: 400 ? 400mm Држач за ТВ, големина: 26”-55” TV на ѕид: 280-400mm Максимална тежина: 65kg

800 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.