,

FUEGO MG84

Достапност:

На залиха


• Конзолен LCD телевизор со ѕид Материјал: ладно валани челик Навалување: -12 до +8 степени. Вртливо: 120 степени. Универзален монтиран модел Макс дупка:400 ? 400mm Држач за ТВ, големина: 26”-55” TV на ѕид: 57-367280mm Максимална тежина: 35kgs/77lbs

1.800 ден

На залиха

Спореди