,

FUEGO MS027 TRIMER

Достапност:

На залиха


• Напон:1.5V
• Батерија:1 * АА 1,5В
• Сечила од нерѓосувачки челик
• Индикатор
• Четка
• Тример за веѓи
• Чешли за четки за веѓите

500 ден

На залиха

Спореди