-1%
,

FUEGO RFC1351 5in1 STYLER

Достапност:

На залиха


• Одвојен чешел за различна должина на сечење
• Должини за подстрижување од 3 mm до 12 mm
• Лесен за чистење
• LCD дисплеј
• Индикатор
• Полнење:8h
• Работи:45 мин

1.390 ден 1.400 ден

На залиха

Спореди