-18%
,

FUEGO WHB-12

Достапност:

На залиха


900 ден 1.100 ден

На залиха

Спореди
 • Моќност:350W
 • Брзини:2
 • DC мотор
 • Чаша за мешање
 • Ножеви од нерѓосувачки челик

Спецификација:

 • Рачен блендер
 • Моќност: 350W (DC Мотор)
 • Брзини: 2
 • Сечило од нерѓсувачки челик: Да
 • Пластично вртило на блендер: Да
 • Вклучена пластична чаша: 700ml
 • Раздвојливи делови за лесно чистење: Да
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

12