,

FUEGO WHL801CISTAC PAREA

Достапност:

На залиха


• Моќност:1500W Резервоар на вода:550 ml Чисти и дезинфицира на пареа од 110 степени Должина на кабел:3m 10 фукнции

3.990 ден

На залиха

Спореди