,

FUEGO Y8823

Достапност:

На залиха


Моќност:1500 W Грил тостер
Големина на плоча:27x18cm
Нелеплива облога за лесно чистење
Индикатор за вклучување
Термостатот за температура

2.200 ден

На залиха

Спореди