FUEGO ZM-902B

Достапност:

На залиха


Grill Тостер Моќност:2200W Големи нелепливи плочи Нерѓосувачки челик Регулација на моќноста Термоизолациски рачки Индикатор за топлина

2.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.