-32%
,

FUEGO ZM1001 PALACINKI

Достапност:

На залиха


• Моќност:1200W 4 палачинки во едно време Kонтрола на температурата Индикатор Напон:230V

1.349 ден 1.990 ден

На залиха

Спореди