-9%
,

GORENJE GEC6A11SG

Достапност:

На залиха


• Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 850 mm, Енергетска класа: A AQUACLEAN Едноставно секојдневно чистење

19.999 ден 21.990 ден

На залиха

Спореди