,

GORENJE HF233 hepa filter 1901-2303

Достапност:

На залиха


900 ден

На залиха

Спореди
  • Тип на апарат: Филтер за правосмукалка
  • Филтер: ХЕПА
  • EAN Код: 3838942732201
  • Код: 466439
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

12

Вие исто така би сакале…