,

KESE ZA GORENJE KNIZNO SET GB2

Достапност:

На залиха


300 ден

На залиха

Спореди

PEEL & SEAL COVER
Безбедно и лесно
Нанесениот капак го спречува испуштањето прашина при менување на кесата.

  • Тип на апарат: Универзална вреќичка
  • Тип на вреќичка за прашина; Хартиена
  • Број на вреќички: 5
  • EAN Код: 3838782001611
  • Код: 570731
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

12

Вие исто така би сакале…