,

GORENJE IMD1200W LEDOMAT

Достапност:

Нема на залиха


• Големина на коцка лед: XL Дневна количина на лед: 12 kg Брзина на изработка на коцки лед: 9 мин. Електронско

8.990 ден

Нема на залиха

Спореди