-11%
,

GORENJE MG1602W MELNICA

Достапност:

На залиха


• Моќност на моторот (max): 1600 W, Капацитет на мелење: 1.9, Брзо запирање на моторот за подобра безбедност

4.790 ден 5.400 ден

На залиха

Спореди