-28%

GORENJE MMC1000XE

Достапност:

На залиха


Кујнски робот Моќност на моторот (max): 1.000 W Број на брзини за лесно ракување: 7 AC мотор за сигурно работење Капацитет на садот за мешање и месење: 5 l

9.350 ден 12.990 ден

На залиха