BOSCH MUM44R1

Достапност:

На залиха


•Миксер •Моќност:500W •4 работни брзини •Повекенаменска рачка за менување на 4 различни положби •’Multi-motion-drive’ маталка за мешање •Намотување на кабелот на апаратот -120см •Сад за мешање со капак(можност за додавање состојки) •Капацитет на сад:3.9L

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

7.700 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.