GORENJE MO20E1B

Достапност:

На залиха


Боја: Црна Врата: Стакло Материјал на челната плоча: Пластика Начин на отварање на вратата: Копче Отвoрање на врата: Лево Волумен: 20 l Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5 Максимална моќност на микробрановата: 800 W Технологија на продуцирање: Стандардна технологија (HVT) Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија Механичко управување Начин на управување: Копче Часовен опсег (min): 35 min Сигурносен прекинувач

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.690 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.