-3%
,

GORENJE N61EA2XL4

Достапност:

Нема на залиха


NoFrost Plus
Енергетска класа: A++,
Интелигентен систем на помнење
(AdaptTech ладење),
Вкупен нето капацитет: 302 l,
Начин на поставување: Самостоен,
Ширина: 600 mm, Висина: 1850 mm

28.990 ден 29.990 ден

Нема на залиха

Спореди