,

GORENJE NRK6191EW4

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: A+
Димензии (ШxВxД): 60 ? 185 ? 59,2 cm
Врата: Метална врата
Боја: Бела
Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
Прилагодливи ногарки:
Можност за поставување на
апаратот во кујнски отвор широк 60 cm

27.990 ден

На залиха

Спореди