,

GORENJE WNPI82BS

Достапност:

На залиха


• Инвертер PowerDrive мотор WAVEACTIVE БАРАБАН Енергетска класа: A+++, Капацитет за перење: 8 kg, Број на вртежи на центрифугата: 1400 rpm, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 850 mm

25.990 ден

На залиха

Спореди