SAMSUNG WW80T4540AE1LE

Достапност:

На залиха


Crystal Gloss вратa 8кг запремнина на барабанот 1400 вртежи/мин КЕРАМИЧКИ ГРЕАЧ DIGITAL INVERTER мотор со 10 години 14 програми на перење Дијамантски Барабан StayClean фиока А+++ енергетска класа ВхШхД 850x600x550 mm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

31.999 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.