-11%
,

GREE AMBER 12 PREMIUM Black GWH12YC-K6DNA1A

Достапност:

На залиха


• Енергетска класа: A+++ Проток воздух: 680m3 Површина: 40m2 Моќност на ладење: 950W Моќност на греење: 975W Гаранција: 10 години

41.990 ден 46.990 ден

На залиха

Спореди

Овој иновативен клима инвертер со фреон R32 е идеален за подобрување на удобноста во вашиот дом. Со капацитет од 4400W за греење и 3810W за ладење, овој клима уред е способен да ви обезбеди пријатна температура во секое време од годината.

Енергетската класа A+++ ја потврдува ефикасноста, обезбедувајќи ви зголемена штедливост на енергија. Притоа, со проток на воздух од 680m3, овој клима уред е може да обезбеди оптимална циркулација и распределба на температурата во простор до 40m2.

Освен тоа, моќноста на ладење од 950W и моќноста на греење од 975W го прават овој клима уред перфектен избор за брзо и ефикасно регулирање на температурата според вашите потреби.

Со гаранција од цели 10 години, можете да имате потполна доверба во квалитетот и на овој климатизер. Осигурајте си удобност и контрола врз атмосферата во вашиот дом со овој модерен клима уред!

SKU: КЛИН0021 Категории , Ознака:
Бренд:: GREE
Гаранција (во месеци)

120