-11%
,

GREE AMBER GWH12YD-S6DBA2A/I

Достапност:

На залиха


  • Клима уред со фреон R32
  • Капацитет: 4200W за греење / 3530W за ладење
  • Енергетска класа: A+++
  • Работна температура: -30°C до 54°C
  • Ниво на бучава: 54db
  • Гаранција: 10 години

49.990 ден 55.990 ден

На залиха

Спореди

Овој клима уред ви обезбедува ефикасно ладење и греење низ сите временски услови со капацитет од 4200W за греење и 3530W за ладење. Значително ќе ја намалите потрошувачката на електрична енергија со овој клима инвертер А+++.

Дизајниран е да може да функционира на било какви температури и има опсег од -30°С до 54°С. Нивото на бучава на овој клима уред е до 54db и работи тивко, што ја прави атмосферата во вашата канцеларија или дом пријатна.

Уште една огромна предност е што добивате и 10 години гаранција!

SKU: КЛИН086 Категории , Ознака:
Бренд:: GREE
Гаранција (во месеци)

120