,

GREE GKW-1509S

Достапност:

7 на залиха


ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ КАПАЦИТЕТ 1,5Л МОЌНОСТ 1500W

1.990 ден

7 на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.