-25%
,

GREE PULAR PREMIUM GWH12AGC/K6DNA1A/I

Достапност:

Нема на залиха


ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА:A++ (6.5/4.1)
КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:3700.00 W
КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:4100.00 W
ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:3200/3400 W
ПРОТОК НА ВОЗДУХ:680.00 m3
ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.40 l/h
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:
ОД -15 ? ДО 43 ?

23.990 ден 31.990 ден

Нема на залиха

Спореди