-21%
,

GRUNDIG HS7030

Достапност:

На залиха


• Загревање во рок од 30 секунди LC дисплеј Функцијата за заклучување Автоматско исклучување по 60 минути Индивидуална контрола на температурата

2.200 ден 2.800 ден

На залиха

Спореди