JVC CS-J620X

Достапност:

На залиха


2-насочен коаксијален Моќност од 300W врв / 30W RMS Фреквентен одзив: 35 – 22,000Hz Ниво на притисок на звук: 92dB / W.m 16 см (6-1 / 2 ”) Мико-конусен вуфер 2.5cm (1 ”) Полиетерски Имид балансиран високотонец Феритни магнети (вуфер) Неодиум магнет (високотонец) Хибриден опкружувачки звук Монтажа на длабочина: 43mm (1-23 / 32 ”)

2.600 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.