KONCAR PR107FCP3N

Достапност:

На залиха


– Капацитет (kg): 7 – Број на вртежи (o/min): 1000 – Енергетска класа: A+++ -Инокс бубањ -Инокс бубањ

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

14.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.