-17%
,

FAVORIT W 7122 BLDC INVERTER

Достапност:

На залиха


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 84,5 / 60,5 / 54,1 CM
МАКСИМУМ ВРТЕЖИ (RPM) 1200
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ 7 KG
ИНВЕРТЕР МОТОР (10Г ГАРАНЦИЈА )
ПРОГРАМИ 15
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А +++

17.390 ден 20.990 ден

На залиха

Спореди
 • димензии: 84,5/60,5/54,1 СМ
 • максимални обрти во минута: 1200
 • капацитет: 7 КГ
 • инокс барабан: 49 Л.
 • програми: 15
 • инвертерски мотор: 10 години гаранција

Ова е компактна и ефикасна машина за перење со капацитет од 7 кг и 15 различни програми, вклучувајќи и брз циклус од 15 минути. Оваа перална машина располага со максимални обрти од 1000 во минута за силно чистење. Уживајте во модерните карактеристики како електронски програмер, енергетски заштитна еко система и безбедносни функции како заштита од протекување и пена. Работи тивко со ниво на бучава од 58 dB за време на перењето и 76 dB при вртењето. Идеална за ефикасно перење.

Спецификации               

 • димензии: 84.50 / 60.50 / 54.1 СМ
 • максимални обрти во минута: 1000
 • капацитет: 7 КГ
 • инокс барабан: 49 L
 • програми: 15
 • електронски програматор: да
 • копче за контрола на температура на водата:
 • Енергетска класа: B
 • систем за штедење на енергија: да
 • зашита од излевање вода: да
 • заштита од пена: да
 • автоматски балансен систем: да
 • заштита за деца: да
 • систем за откривање грешки: да
 • отстранлив горен капак: да
 • потрошувачка на енергија: 135 kwh/година
 • потрошувачка на вода: 9900 L/година
 • ниво на бучава при перење: 50 DB
 • ниво на бучава при цедење: 74 DB
 • брза програма: 15 МИН. 30 C
 • контрола на цедење: да
 • копче за одложен почеток: да
 • сензор за половина терет: да
SKU: ПЕ070006 Категории , Ознаки: ,
Бренд:: FAVORIT
Тежина 69 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

60

Вие исто така би сакале…