-21%
,

KRUPS KP170531

Достапност:

Нема на залиха


Апарат за Еспресо
INFINISSIMA
Моќност 1500W
Притисок 15 bar
подвижен резервоар за вода 1.2л
Избор за топла и ладна вода
Држач за капсула
Автоматско исклучување

6.990 ден 8.900 ден

Нема на залиха

Спореди