-22%
,

KRUPS XP442C11 KAFEMAT

Достапност:

На залиха


• Моќност:1400W Притисок:15 bar Волумен на резервоарот за вода:1000 мл Автоматско исклучување по 30 минути Можност за подготовка на 2 шолји кафе

13.600 ден 17.500 ден

На залиха

Спореди