-21%
,

NESPRESSO ESSENZA MINI

Достапност:

На залиха


• Тежина: 2,3 кг Резервоар за вода: 0,6 L Сад за капсули: 6 капсули Димензии (ШxДxВ): 11 х 20,5 х 32,5 cm Автоматско исклучување по 9 минути Автоматски дозер: ? Можност за персонализирање и меморирање на пијалоци: ? Однапред поставени функции: Еспресо, Долго еспресо Притисок на пумпа (bar): 19?

5.890 ден 7.490 ден

На залиха

Спореди