PHILIPS BHC 010/10

Достапност:

3 на залиха


Фен за коса EssentialCare ThermoProtect 1200W DC мотор Рачка на склопување Насочувач на воздух 2 брзини ладен воздух кука за закачување 5м кабел

900 ден

3 на залиха

Фен за коса EssentialCare ThermoProtect 1200W DC мотор Рачка на склопување Насочувач на воздух 2 брзини ладен воздух кука за закачување 5м кабел

Шифра: СИФЕ172 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.