,

PHILIPS BHS375/00

Достапност:

На залиха


• Преса за коса • Боја Црна • ThermoProtect • 2 температури 180 – 220С • Керамички плочки со кератин 28х100mm • Време на загревање 60 секунди • автоматско исклучување по 60 мин • кука за закачување • Должина на кабел 1 • 8 м

2.500 ден

На залиха

Спореди