PHILIPS GC4544/80

Достапност:

На залиха


•Пегла на пареа •SteamGlide Plus плоча •Quick Calc Release •Моќност:2600W •Постојана пареа:50gr/min •Ударна пареа:220gr/min •Вертикална пареа •Спреј функција •Систем против истекување •Систем за самопрочистување •Можност за користење на вода од чешма •Автоматско исклучување

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.300 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.