-17%
,

PHILIPS HC3510/15

Достапност:

На залиха


Трим-n-тек технологија
Ширина на секачот 41 мм
Сечила од не’рѓосувачки челик
Број на поставки за должина 13
Прецизност За 2 мм
Опсег на поставки за должина
Од 0,5 до 23 мм
Прилагодлив чешел за коса
Дополнително прилагодлив чешел за брада

1.990 ден 2.390 ден

На залиха

Спореди